• Обновено
rhungift Нов Зеланд Знаме 3 X 5 Ft,Платно Насловот и Двојно Stitched - Месинг Grommets за Лесно Екранот, Нова Zealander Киви Националните Знамиња

rhungift Нов Зеланд Знаме 3 X 5 Ft,Платно Насловот и Двојно Stitched - Месинг Grommets за Лесно Екранот, Нова

Оценката:
DEN 167.76

Тековен
Во магацинот.

★3' x 5' во Големина со Две Метални Grommets за прикачување на вашата Јарболот. ★Направен од 100% Полиестер со Двојно Stitched Летаат завршува за Издржливост, 100d Дебелина, Увезени. ★Исчезнат Отпорни на Боја што се Користи за Долго-траен Живописни Бои,Подобрување на Изгледот На Вашиот Дом Или Соба и да ја Прикажуваат својата Гордост, Со Оваа Нова Знаме. ★Совршен за вашиот Дом Јарболот, Tailgating, или Ѕид Декорација .одлично за умерено-отворен и затворен. ★ГАРАНЦИЈА - Тоа е РИЗИК-БЕСПЛАТНО за вас!Цел тоа сега!летаат вашиот знаме со гордост.Нашето Знаме доаѓа со "1 Година Без Прашања Праша Гаранција".Било какви прашања,можете да ја добиете нашата помош во рок од 24 часа преку купувачот/продавачот средство за комуникација (можете да го најдете во вашата нарачка детали).во rhungift Знаме, Ние се инсистира на донесување знамиња со тешки материјали.нашата главна цел е на клиентите задоволство.Ако поради некоја причина не ви се допаѓа нашиот производ, ние ќе ви понудиме целосна наплата, без прашања праша.Тоа е нашата мисија да им обезбеди на patriots и добри луѓе од целиот свет со најдобрите знамиња за спортот на отворено, дома декор, канцеларија, внатрешни или градина.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.