• Обновено
VCE 25-Pack Cat6 RJ45 90 степени Корекција Џек Вметнете Пакет со Комбо Корекција Удар Надолу Стојат и Мини Жица Stripper Машина

VCE 25-Pack Cat6 RJ45 90 степени Корекција Џек Вметнете Пакет со Комбо Корекција Удар Надолу Стојат и Мини

Оценката:
DEN 748.56

Тековен
Во магацинот.

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Производот е еден пакет на 2 предмети.Пакет Содржина : 25 x Cat6 90-степен корекција џек+ Корекција Удар Надолу Стојат +Мини Жица Stripper Машина.VCE Cat6 90-степен корекција адаптери за употреба жици вашиот дом, стабилизирање на конекторот, и тоа е лесно да се жица и удар надолу.За печ панели, површинска монтажа кутии, или ѕидни плочи (се соочи плочи) со стандарден клуч пристаништа, на RJ45 спојка може да snap право во лицето чинија и држете се цврсто.RJ45 Cat6 корекција блок поддржува T568 A и T568 B жици со боја кодирани 110 блокови.Поддржува 110 или Krone двојна тип престанок и ги прифаќа 22-ри до 26 AWG солидна Ethernet кабли. 【Удар Надолу Алатка Стојат】 Квалитет корекција џек удар надолу стојат обезбедува солидна база за раскинувањето на RJ45 90/180 степен корекција приклучоци и RJ11/12 телефонски модуларен клуч. 【Мини Жица Stripper】 Со жица stripper машина се користи за да се удар надолу жици во блокови, мал и лесен за носење, идеален освен да го зачувате во вашиот џеб или алатка за полнење.Лесно и безбедно да се соблече кабли, и удар надолу жиците на модуларни конектори.Овој пакет содржи 2 предмети.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.