• Обновено
Коаксијален Кабел Жица Stripper, Кабел Машина, Силна Прилагодливи Отпор за UTP/STP Извртени Пар Рамен Телефонски Линии

Коаксијален Кабел Жица Stripper, Кабел Машина, Силна Прилагодливи Отпор за UTP/STP Извртени Пар Рамен Телефонски

Оценката:
DEN 299.76

Тековен
Во магацинот.

Тоа е направен од висок квалитет на материјалите за силна сила и долготрајност.Прилагодливи соголување ножот за различни изолација дебелина, и тоа ја спречува оштетување на оклопна и диригенти.Опремени со коаксијален кабел, stripper, круг кабел stripper, машина и рамни кабел stripper, тоа е мулти-функционални и многу удобен.Ова е една жица stripper, која може да се користи за да се одземе UTP / STP извртени пар, рамни телефонски линии и RG-59/11/7/6 коаксијален кабел.Тоа е мала тежина, компактни, едноставни за ракување и лесно да се носат.Карактеристики : Ова е една жица stripper, која може да се користи за да се одземе UTP / STP извртени пар, рамни телефонски линии и RG-59/11/7/6 коаксијален кабел.Опремени со коаксијален кабел, stripper, круг кабел stripper, машина и рамни кабел stripper, тоа е мулти-функционални и многу удобен.Прилагодливи соголување ножот за различни изолација дебелина, и тоа ја спречува оштетување на оклопна и диригенти.Тоа е мала тежина, компактни, едноставни за ракување и лесно да се носат.Тоа е направен од висок квалитет на материјалите за силна сила и долготрајност.Spezifikations : Материјал : ABS, Metal Color : Blue Size : Прибл. 124.6 x 37mm / 4.9" x 1.45"Производ Тежина : Околу. 95g Package се Вклучени : 1 x Кабел Машина Алатка.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.