• Обновено
Урбан Коко Жените е Сјајна Разгореа Pleated Мини Здолниште Skater

Урбан Коко Жените е Сјајна Разгореа Pleated Мини Здолниште Skater

Оценката:
DEN 404.40

Тековен
Во магацинот.

95% Полиестер, 5% Spandex.Увезени.Еластична затворање.Висок половината разгореа pleated здолништа,покажуваат своите нозе многу тенки,на одблесокот беше убаво и широк и многу ласкави,разгореа дното полите замав нежно со стапките покажува нежен и шармантен на жените.Живописни бои и ласкави материјал, направи да изгледате активни и позитивни,мек материјал ќе ви ги удобно во текот на денот,меки и удобни, не е лесно да се брчка.Влажни изглед,овој pleated здолниште со влажни изглед.Сјајна материјал фрла на елегантни и секси атмосфера.Тоа има мала искра одблизу и дефинитивно се вклопува ако сте ќе за течни метален изглед.Удобно еластичен појас,може да се поместуваат за еден поширок спектар на половината,многу е лесно да се лизга и одговара различни тело форми на различни народи.Тоа одговара навистина добро, па тоа беше лабава околу вашата половината и не предизвика било непријатно puckering или ролни.Луксузен објект за секоја прилика,како училиште,канцеларија,и партија.Добар основни од суштинско значење,е гардероба мора да се има, сестран да заврши било која се погледне.Чиста боја и секојдневен стил го прави погоден за формална и неформална ситуација.Висок половината разгореа pleated здолништа,покажуваат своите нозе многу тенки.Разгореа дното полите замав нежно со стапките покажува нежен и шармантен.Мора да се луксузен објект за секоја прилика,како училиште,канцеларија,и партија.Топла пеглање е забрането.Машина перат,рака мие, се препорачува.Карактеристики : .Висок половината разгореа pleated здолништа,покажуваат своите нозе многу тенки Разгореа дното полите замав нежно со стапките покажува нежен и шармантен мора да луксузен објект за секоја прилика,како училиште,канцеларија,и партија.Миење На Грижа : .Топла пеглање е дозволено Машина перат,рака мие, се препорачува.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.