• Обновено
SIRUI ST-124+VA-5 Карбонски Влакна Tripod со Течност Видео Главата, Триаголен Центар Колумна, Водоотпорен, Патување Tripod за Камери, 4 Делови, 62.2 инчен, Оптоварување 6.61 lbs

SIRUI ST-124+VA-5 Карбонски Влакна Tripod со Течност Видео Главата, Триаголен Центар Колумна, Водоотпорен,

Оценката:
DEN 8397.60

Тековен
Во магацинот.

Широк Компатибилност : На arca-компатибилен VA-5 е опремен со 1/4" и 3/8" шрафови и компатибилен со голем број на фотографски апарати.Центарот колона може да се сменат за да се постигне ултра ниска снимање позиции.Да се пушти плоча, едноставно притиснете го копчето за средно копчето за ослободување.Гума tripod нозе, со стигнале шила се наменети за подобрување на стабилноста и можат да се прилагодат на различни снимање на животната средина, која им помага на СВ серија tripod колекции да застане фирма на различни терени за внатрешна и надворешна фотографија.8"|Min Висина : 375mm/14.Двојна безбедноста систем за заклучување спречува плоча и вашата камера од падне на глава кога примарниот механизам за заклучување е олабави.Опремени со реверзибилна 1/4" и 3/8" завртка, SIRUI VA-5 е компатибилен со различни фотографски апарати.Спецификации за ST-124 : Модел : ST-124|Материјал : Јаглерод Влакна|Секции : 4|Мин.На пан справи со е вклучена.Не се лизга Стигнале Шила : Гума tripod нозе, со стигнале шила се наменети за подобрување на стабилноста и можат да се прилагодат на различни снимање на животната средина.69"|Макс Висина : 1580mm/62.Цевка Кол.На уникатен механизам за заклучување ви помага да го запечати нозете целосно да се избегне вода, прашина и мали честици кои влегуваат во нозете кога пукање во тешка средина. 1/4" и 3/8" завртка пристаништа се овозможи поврзување на две додатоци во исто време.Водоотпорен Пресврт Нога Се Заклучува.ВИРЏИНИЈА-5 Течност Глава : Усвојување на трајни висока густина алуминиум и тешко елоксирани фалсификување на процесот, VA-5 е цврсто изградени со голем капацитет.Карбонски Влакна Изградба.Иновативни триаголен центар колона е lockable од извлекувајќи центарот колона заклучување knob и ротирате со 360 степени. √Лесно Прилог : НА ПАРТИ-70 A брзо ослободување плоча е вклучена, за напред/назад вредноста можно кога во прилог на глава да им помогне на билансот на вашата камера. √Широк Компатибилност : VA-5 е Arca-швајцарски компатибилни.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.