• Обновено
Одвратна LC1 Универзална РКА Ниво Контролер Автомобил Аудио Засилувач Gian Ниво Бас Поттик за Контрола на Јачина на звук Knob

Одвратна LC1 Универзална РКА Ниво Контролер Автомобил Аудио Засилувач Gian Ниво Бас Поттик за Контрола на Јачина

Оценката:
DEN 167.52

Тековен
Во магацинот.

Универзална засилувач ниво на контрола.Додадете subwoofer ниво на контрола да било раководител на единицата за време на возењето.Едноставно поврзете на РКА влез и излез конектори помеѓу извор единица и засилувачи.РКА кабли се изработени од чист Кислород за Слободни Бакар за оптимално сигнал на пренос.Идеален за бас контрола или пред да задните контрола на јачина на звук помеѓу засилувачи.Супер компактна големина со монтажа јазичиња за лесна инсталација.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.