• Обновено
Nacare 100pcs Природен Восок Дрвени Апликатори Стапови Lolly Занает Стапови во Големина 6 x 3/4

Nacare 100pcs Природен Восок Дрвени Апликатори Стапови Lolly Занает Стапови во Големина 6 x 3/4

Оценката:
DEN 174.96

Тековен
Во магацинот.

Големина на & Кол : 6" x 3/4" / 150*18mm, 100pcs.Материјал : Природно Дрво.Повеќе Функција : Може да се користи за деца занает проект, домашна мраз поп, растенијата етикети, мешајќи стапови, восок spatulas, итн.Безбедно и Здрав : Добро направени, мазен и здрав.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.