• Обновено
FLEXCABLE Замена на Делови Мобилен Телефон Додатоци SIM Картичка Послужавник за Nokia Lumia 800(Црн) (Боја : Сина)

FLEXCABLE Замена на Делови Мобилен Телефон Додатоци SIM Картичка Послужавник за Nokia Lumia 800(Црн) (Боја

Оценката:
DEN 456.00

Тековен
Во магацинот.

Препорачливо резервни делови и полесно инсталација со себе.Директни фабрика за поправка резервни делови.Мобилен Телефон Nokia Accessories High Квалитет на Мобилен Телефон Accessories About на product1. Сосема нов и висок квалитет на SIM картичката послужавник за Nokia Lumia 800 2. Овој дел се користи за да го замени вашиот оштетена или изгубена SIM картичка лента лента, држење на SIM картичката. 3. Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.