• Обновено
НАДГРАДИ Ултра Трајни 661570 & 279640 & W10837240 Фен Појас и Макара Комплет за Замена на Дел од Сини Ѕвезди – Точно Одговара За Џакузи & Kenmore Фенови - го Заменува 661570V 661570VP AP3094197 P

НАДГРАДИ Ултра Трајни 661570 & 279640 & W10837240 Фен Појас и Макара Комплет за Замена на Дел од Сини Ѕвезди

Оценката:
DEN 407.28

Тековен
Во магацинот.

✅ ЦЕЛОСЕН КОМПЛЕТ НАМЕСТЕН : Вклучува 1 x 661570 Фен Вози Појас, 1 x 279640 Фен Idler Макара, и 1 x W10837240 Фен Idler Макара со Заградата. ✅ ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : замена дел се направени од издржлив високо квалитетен материјал и добро тестирани од страна на производителот, - ги Исполнува ОЕМ стандарди - да Обезбедат долготрајна и ефикасни перформанси.Диск појас е 93 1/2 инчи долго и 1/4 на една педа широк, со 4 ребра и 3 жлебови. ✅ ВИСОКА КОМПАТИБИЛНОСТ : Тоа се прави во точно се вклопат за повеќето врвни името брендови (Kenmore, Џакузи, Maytag, Kitchen Aid, Amana, Crosley, Inglis, Адмирал). ► 661570 заменува дел броеви : 3387610, 3389728, 3393999, 661570 V, 661570 VP, PS11722115. ► 279640 заменува дел броеви : 279640, 279640, 279640 VP, 2958, 3388672, 697692, AP3094197, W10468057, PS334244. ► W10837240 заменува дел броеви : 3387372, 3388674, W10118754, W10118756, W10547287, W10547290, W10837240 VP, PS11726337. ✅ ЗАШТЕДИТЕ ВРЕМЕ И да ЗАШТЕДИТЕ ПАРИ : Ефтин начин да се поправи или поправка на фен.Овој дел поправки следниве симптоми : Бучни нема да ја собори не Ќе започне Без топлински или не се доволно топлина.За да се заврши оваа поправка, вие ќе треба Филипс завртка возачот, 1/4 инчи орев возачот, а китови нож, мали рамни сечилото завртка возачот, и еден пар на игла носот клешти.Бидете сигурни дека за да се исклучите моќ на фен пред почетокот на оваа поправка. ✅ ????????????% ????????????????????-???????????????? ???????????????????????????????????? - Задоволството на клиентите е нашиот немилосрдните фокус.Ние стоиме зад нашите 661570 & 279640 & W10837240 фен макара за полнење 100% .Ако не сте задоволни со квалитетот на таа обезбедува, само да допрат до нас, без прашања праша, купување без ризици.Секогаш кога проблемите се излезе, ние нудиме вистинското решение за вас.Ние сме среќни да ви помогнат 24/7, 365. Бучни.Нема да ја собори.Не ќе започне.Нема топлина или не се доволно топлина.Вклучува 1 x 661570 Фен Вози Појас, 1 x 279640 Фен Idler Макара, и 1 x W10837240 Фен Idler Макара со Заградата.На замена на делови се направени од издржлив високо-квалитетни материјали и добро тестирани од страна на производителот, - ги Исполнува ОЕМ стандарди - да Обезбедат долготрајна и ефикасни перформанси.Поправки следниве симптоми.Noisy Will не tumble Will не start No топлина или не се доволно топлина.Blue Stars' замена на делови се произведени од високо-квалитетни и издржливи материјали ослободени од штетни chemicals.By прави numerously строги тестови и ревизии извршени од страна на нашите искусни инженери и тимот за развој, ние се извршат сите производи да се задоволат ОЕМ стандарди и се безбедни за употреба.Ние, исто така, поддршка на клиентите со покривање на сите производи и 24/7 услуги на клиентите кои се осигурате дека имате среќен шопинг искуство.Сите се за нас да се изгради однос на доверба дека може да смета.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.