• Обновено
Студиото 2 Полнење Порта Замена за Удира studio2 Безжични Слушалки, Удира Слушалки Полни Порта, Удира Студио 2 Bluetooth Слушалки Микро USB Порта, Студио 2.0 USB Полнење Одбор По?

Студиото 2 Полнење Порта Замена за Удира studio2 Безжични Слушалки, Удира Слушалки Полни Порта, Удира Студио

Оценката:
DEN 239.76

Тековен
Во магацинот.

Совршен квалитет, висока цена перформанси За да Победи Студио 2.0 Безжични Полнење Port Конектор за Микро USB Џек Ајронс.Компатибилност : Удира Студио 2.0 Безжични/Безжична B051 / Студио 2.0, Дел No : CSX-B105-USB-V3 R2. Поправка на оштетени Победи Студио 2 Безжични Микро USB Приклучок.Бесплатни алатки за отстранување на слушалки капак и завртки, со удобноста на вашиот одржување.Пакет : 1 x Безжични Полнење Портата за Micro USB Приклучок, 1 x Crowbar, 1 x Филипс шрафцигер.Компатибилни Слушалки : Компатибилен со Победи Студио 2.0 Безжични / Студио за Безжична B0501 / Студио за Безжична bluetooth 2.0 Уво Слушалки.Како да поправка на : Чекор 1 : Земете Crowbar,Шрафцигер (пакет се вклучени во)Чекор 2 : Користете crowbar да pry на слушалки покрие селотејп.Чекор 3 : Користете шрафцигер да се отстрани 7 шрафовите на слушалка школка.Чекор 4 : го Отстраните скршеното Слушалки полни одбор од Отчукувања Студио 2 Безжични Слушалки.Чекор 5 : Земете на нови Слушалки полни одбор и употреба лемење железо за лемење цврсто.Чекор 6 : Инсталирајте школка и завртки.Чекор 7 : Инсталирајте назад на слушалки капак.Чекор 8 : Сега да се вратам на притискање надвор.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.