• Обновено
DSGYU 360 Ротирачки Главата Микрофибер Врти Кат Четка Главата за Housekeeper Дома Кат Четка за Чистење

DSGYU 360 Ротирачки Главата Микрофибер Врти Кат Четка Главата за Housekeeper Дома Кат Четка за Чистење

Оценката:
DEN 13963.92

Тековен
Во магацинот.

Ново дизајнирани високо-квалитетни 360-степен четка кофа, со ротирачки раце, твоите раце никогаш не треба да се допре четка глава!.Додадете малку детергент при перење, тоа може да се исчисти тврдоглав нечистотија во четка главата подобро.Тоа се применуваат на семејството, хотел, училиште, кујна, автомобил, и клуб.Ефикасна дехидрација : нерѓосувачки челик има силна жилавост, дехидрација зголемува инерција, го прави дехидрација повеќе труд-заштеда, од нерѓосувачки челик материјал е корозија-отпорни, лесен за чистење, притисок-отпорен и издржлив.На четка може да се ротира 360 степени и аглите и на дното на софа лесно може да се влече.Име на производ : Ротирачки mop Product материјал : пластични + нерѓосувачки steel Mop материјал : microfiber Product големина : види мерење chart Rod телескопски должина : 90~ 120cm Feature : Практично, Корисно, Апарати, средства за Чистење.Удобен дренажа штекер : без напор и без сензација, само светлината мозочен удар, на валкана вода во кофата ќе биде укинат веднаш и ќе не заплисне на облека.Опсегот на употреба : внатрешна mopping, прозорецот за чистење, таванот, автомобил перење, итн.Мала грешка помеѓу сликата и вистинскиот објект не е голем квалитет проблем.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.