• Обновено
ProvideE Замена Глави Лесно Чистење Mopping Присилува Спин Четка Рефил Четка 360° Четка замена глави Чистење материјали Спин четка Четка глави замени Четка главата Влажни ?

ProvideE Замена Глави Лесно Чистење Mopping Присилува Спин Четка Рефил Четка 360° Четка замена глави Чистење

Оценката:
DEN 849.60

Тековен
Во магацинот.

Оваа четка рефил е идеален за употреба во mopping сите хард-појавија кат Спин четка замена главата Четка глави Четка главата замена Janitorial материјали нешто кратко, четка Четка рачка Г-дин чиста четка Врти четка.Лесно присилува спин четка рефил има мека, абсорбента стрингови кои ќе не нула подни површини се Вртат четка замена четка Четка стап Микрофибер четка глави Кујна четка Четка со кофа Спин четка кофа.Машина перат микрофибер четка рефил за 360-степен спин четка.Provide E Опис на Производот Овие микрофибер спин четка главата замени употреба длабоко чистење микрофибер да се отстрани и да се апсорбира тешки нечистотија и .Овој висок квалитет, рефил е направен од 100% микрофибер за редеа-бесплатно чистење.Карактеристики на производот : Оваа четка рефил е идеален за употреба во mopping сите хард-површина на подот.Машина перат микрофибер четка рефил за 360-степен спин четка.Лесно присилува спин четка рефил има мека, абсорбента стрингови кои ќе не нула подни површини.Спречување на дрво кат, ламинатни нула време за чистење со користење на микрофибер четка.Ве држи рака исклучите нечисти води.Заштедите време и екстра труд да се чисти подот.Лесно да се инсталира, кадар на четка refills.Answer : ___________________________ Note : Четка Глава САМО, на четка и кофа во слика не се вклучени Спецификација за Производ : Тип : Замена Четка Главата Вид Уред : Микрофибер Спин Четка Главата Замена Материјал : Микрофибер Боја : Бела Карактеристики : За 360 степени се Вртат Четка Надворешниот дијаметар : 5.7 инчи / 145mm Меѓу дијаметар : 3.9 инчен / 100mm Нето тежина : 4.9 оз(139g).

Параметри на производот

Type:
Replacement Mop Head
Device Type:
Microfiber Spin Mop Head Replacement
Material:
Microfiber
Color:
White
Features:
For 360 Degree Spin Mop
Outer diameter:
5.7inch / 145mm
Inter diameter:
3.9inch / 100mm
Net weight:
4.9oz(139g)

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.