• Обновено
Овлажнител Филтер Замена Компатибилен со AIRCARE 1043, Овлажнител Фитил Филтер Компатибилен со Essick Воздух AIRCARE Bemis EP9500, EP9700, EP9800, Spacesaver 800 8000 Серија,Пакување од 2

Овлажнител Филтер Замена Компатибилен со AIRCARE 1043, Овлажнител Фитил Филтер Компатибилен со Essick Воздух

Оценката:
DEN 1607.76

Тековен
Во магацинот.

✎ 2 парчиња Овлажнител Фитил Филтер Замена Компатибилен со Essick Воздух AIRCARE 1043. ✎ Компатибилен со Essick Воздухот, AIRCARE, и Bemis Навлажнувачи.Се вклопува Spacesave 800 серија Spacesaver 8000 серија Evaporative Конзола Навлажнувачи.Одговара на Модели : EP9500, EP9 R500, EP9800, EP9 R800, EP9700, EP9 R700, 821000, 821001, 826000, 826800, 831000, SS390 DWHT. ✎ Направени на висока јачина на еколошки материјали, безбедно и не-токсични, трајни. ✎ Го фати и да го задржи минерали за да се обезбеди почист воздух.Се препорачува замена на секои 1-2 месеци, или барем еднаш по сезона. ✎ Не-оригинални резервни делови.Дел /производ не е спонзорирана или поддржан од ,или се поврзани со брендови тоа одговара ,вклучувајќи ги и Essick Воздухот, AIRCARE, Bemis, Spacesave.За било која причина не сте целосно задоволни, можете да побарате за замена или ЦЕЛОСНО враќање на средствата.Замена Компатибилен со Aircare 1043 Воздух Овлажнител Филтер Одговара : Компатибилен со 1043 Spacesave 800 серија Spacesaver 8000 серија Воздух Humidifier Fits Следниве Модели : EP9500, EP9 R500, EP9800, EP9 R800, EP9700, EP9 R700, 821000, 821001, 826000, 826800, 831000, SS390 DWHTPackage Содржина : 2 Buc 1043 Овлажнител Filter Feature : *100% сосема нов и висок квалитет*Прочистувач на Воздух Овлажнител Филтер За Essick Воздух AIRCARE Bemis Навлажнувачи*Направени на висока јачина на еколошки материјали, безбедно и не-токсични, отпорни*Компатибилен со оригинални прочистувач на воздух, се гарантира 100% компатибилност*Humidify воздух за да се обезбеди вас и вашето семејство со чиста, влажна воздушна*го Фати и да го задржи минерали за да се обезбеди почист воздух*Филтри нечистотии во водата, со цел да се спречи растот и миграција на mo-lds, габи, ал-gae и бактерии и го прават воздухот почист*Како дел од нормалното одржување, тоа може да биде лесно отстранети и заменети*Да се задржи вашата соба во свежо средина, препорачливо е да се филтерот барем еднаш по сезона.Топло Совети : Не-оригинални резервни делови.Ве молиме проверете ги модел, изглед и големина пред да го купат.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.