• Обновено
Tier1 Овлажнител Филтер Замена за Emerson MAF1 14906 МА-0950, 1200, 1201 - го Подобрува Квалитетот на Воздухот во Домови и Канцеларии

Tier1 Овлажнител Филтер Замена за Emerson MAF1 14906 МА-0950, 1200, 1201 - го Подобрува Квалитетот на Воздухот

Оценката:
DEN 512.64

Тековен
Во магацинот.

Со цел ДА се ВКЛОПИ : се Вклопува Emerson навлажнувачи бараат MAF1 филтер, модели МА-0950, 1200, 1201, 09500, 12000, 12001, 12010 (MAF1); Kenmore 14410, 14411, 14906, 14410, 144105, 144106, 144107, 144115, 144116, 144117, 144118, 154120, 15412, 29979, 29980, 29981, 29982, 299795, 299796 C, 299805 C, 299810, 299811, 299812 C, Kenmore 14410, 14411, 14906, 15412, 29979, 29980, 29981, 29982, 144105, 144106, 144107, 144108, 144115, 144116, 144117, 144118, 154120, 299795, 299796 C, 299805 C, 299810, 299811, 299812 C.ВИСТИНСКАТА ГОЛЕМИНА : 8 инчи (висина) x 32 инчи (ширина) x 1 инч (длабочина).ВИСОКА ЕФИКАСНОСТ ФИЛТРАЦИЈА : го Намалува загадувачи на воздухот од водата која се користи во вашиот овлажнител да се произведе подобар квалитетот на воздухот со одржување на влажноста нивоа во текот на суви сезони.ФИЛТЕР ЖИВОТ : За оптимални перформанси, замена на секои 2 месеци.КОМПАТИБИЛЕН ДИЗАЈН : Споредливи замена на филтер кој ја подобрува квалитетот на воздухот.Го намалува статични.Смирува болки во грлото и сува, иритирана кожа.Создава удобно животната средина.Ја намалува шансата за крвари носот.Ги ублажува ' рчењето за подобар сон.Го намалува static Soothes болки во грлото и сува, иритирана skin Creates удобно живеење environment Reduces правец на носот bleeds Alleviates ' рчењето за подобар сон.MAF1 RB-SK15508 15508 HMF1190 TIER1-HMF1190 UFRZALL2 C RBSK15008. Фитил се вклопува Emerson МА 0950, 1200, 1201, 09500, 12000, 12001, 12010 (MAF1); Kenmore 14410,14411, 14906, 14410, 144105, 144106, 144107, 144115, 144116, 144117, 144118, 154120,15412, 29979, 29980, 29981, 29982, 299795, 299796 C, 299805 C, 299810, 299811, 299812 C; Kenmore 15408, 154080, 17006, 29706, 29988, 29880 C, EF21, 17006, 15408, 29988, 154080, 29706, 299880 C, 3215508 ,4215508.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.