• Обновено
NLXTXQC 20/40Pcs Брзи Електрични Конектори за Кабелот за Предвремени Splice Заклучување Жица Терминали Crimp Брзо се Поврзете Терминал Крајот Т-Форма Жици Clip (Боја : Сина, Голем?

NLXTXQC 20/40Pcs Брзи Електрични Конектори за Кабелот за Предвремени Splice Заклучување Жица Терминали Crimp

Оценката:
DEN 323.76

Тековен
Во магацинот.

Брзата splice жица конектори постави, може да се широко се користат во жица конекција.Ја спречува жица од shorting надвор.Одлично за прислушување во жици за да се тестираат.Се користат со машки брз disconnect за лесно и безбедно спојување во жици.На лопата конектор не е вклучен, други додатоци не се вклучени.Големина : 6.0 cm * 8.0 cm * 12.0 cmmaterial : PP(Школка)Боја : Blue Package содржина : 20/40pcs (10/20 пар) Конектори.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.