• Обновено
100PCS Лемење Печат Жица Конектори со haisstronica Топлина се Смалуваат Лемење Конектори Водоотпорен Лемење на Жица Приклучоците за Електрична Водоотпорен Автомобилската

100PCS Лемење Печат Жица Конектори со haisstronica Топлина се Смалуваат Лемење Конектори Водоотпорен Лемење

Оценката:
DEN 287.76

Тековен
Во магацинот.

ОБЕЗБЕДУВА ВОДООТПОРНА РЕШЕНИЈА : Соодветна сума на топла топи лепило системи обезбеди лепила.Кул,зацврстуваат и да стигнат до нивната врска сила за неколку секунди.Водоотпорна.Даде вашата апликација долготрајна врска.ПРЕМИУМ ЛЕМЕЊЕ ПЕЧАТ ПРСТЕН : доволно лемење околу жица,се Топи и проток до форма печат на жица.Обезбеди долготрајна врска, особено ако се прави поголема конекција.ОТПОРНОСТ на ТРИЕЊЕ И ЗАШТИТА на ЖИВОТНАТА средина ТОПЛИНА SHRINKABLE ЦЕВКА : На топлина се смалуваат се специјално дизајнирани да се користи со груби средини.Понуда за заштита на жици и кабли од триење,сечење,scuffing и ниско влијание ситуации.Се создаде кабел влез фоки,нудејќи животната средина запечатување заштита.Во СОГЛАСНОСТ СО СИТЕ РЕЛЕВАНТНИ СТАНДАРДИ : Haisstronica водоотпорен жица конектори се во согласност со ROHS, ISO 9001 : 2008, SGS, и CE стандарди.ПОСВЕТЕНОСТ на КВАЛИТЕТОТ : Ние стоиме зад квалитетот на нашите производи.Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка,ве молиме контактирајте со нас.Ние нудиме 30-дневниот гаранција за парите назад,и 12-месечно замена гаранција се даваат на клиентите 100% Задоволство Гаранција за ризик од купување!.Намалување сооднос 2 : 1. Двојно ѕидови дизајн цевки : полиолефин цевки од надвор и топла топи лепило во внатрешноста на Боја кодирани конектор цевки Топлина активира водоотпорен лепило.Ниска температура лемење ракав Минимум намали температура : 80°C. Минимална температура за лемење да се топи : 138°C Обновливи случај вклучени.Доволно лемење околу жица,форма печат на жица.Обезбеди долготрајна врска.Соодветна сума на топла топи лепило системи обезбеди лепила.Солидна вода доказ конекции.Даде вашата апликација долготрајна врска!.На топлина се смалуваат се специјално дизајнирани да се користи со груби средини.Се создаде кабел влез фоки,нудејќи животната средина запечатување заштита.Намалување сооднос 2 : 1 Dual ѕидови дизајн цевки : полиолефин цевки од надвор и топла топи лепило во внатрешноста на Боја кодирани конектор цевки Топлина активира водоотпорен adhesive Low на температурата на лемење ракав Минимум намали температура : 80°CMinimum температура за лемење да се топи : 138°C Обновливи случај вклучени.Доволно лемење околу жица,форма печат на жица.Обезбеди долготрајна врска.Соодветна сума на топла топи лепило системи обезбеди лепила.Солидна вода доказ конекции.Даде вашата апликација долготрајна врска!.На топлина се смалуваат се специјално дизајнирани да се користи со груби средини.Се создаде кабел влез фоки,нудејќи животната средина запечатување заштита.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.