• Обновено
BANG4BUCK 4 Pack 2x 36 Забавува Оска Рака Тркачки Автомобил Камион Wrecker Hauler Тркала Вратоврска Надолу Рака со D Прстен 10,000 Lb Комбинација Кршење Сила за 4 Ремени (2x 36- Црвено-4 Пар

BANG4BUCK 4 Pack 2x 36 Забавува Оска Рака Тркачки Автомобил Камион Wrecker Hauler Тркала Вратоврска Надолу

Оценката:
DEN 575.76

Тековен
Во магацинот.

Тешки Полиестер трака траката 2" Широк X 36" Долго; доаѓа во светла црвена боја, за висока видливост на сите времиња. 4 пакет во еден пакет.Секое возило вратоврска надолу оска рака има 3,335 lbs работно оптоварување граница и 10.000 кг пауза сила и со заштитен ракав отпор на триење.Печат челик Д-прстени се одлични за прикачување точки за вашиот единечен или двоен зависник ratchet тај-долу ремени.Двата Краја на Г-прстени се поцинкуван за издржливост и ' рѓа превенција.Едноставноста на Користење : Едноставно циклус на врвка за околу осовина и задржете на два прстени заедно, а потоа се закачите на било ratchet рака со кука.Услов за секое Возило : Може да се користи во многу различни апликации, како автомобили/камион влечење, велосипед виси, и замав, стока/багажот, осигурување и други видови на приколки.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.