• Обновено
1-1/4 Цедилка, NPT, 1/32 Мрежа, 8-21/32 Должина, Јаглероден Челик

1-1/4 Цедилка, NPT, 1/32 Мрежа, 8-21/32 Должина, Јаглероден Челик

Оценката:
DEN 295.20

Тековен
Во магацинот.

1 1/4 во Цедилка, NPT, 1/32 во Мрежа, 8 21/32 во Должина, Јаглероден Челик Овој оглас е за секој. 1 1/4 во Цедилка, NPT, 1/32 во Мрежа, 8 21/32 во Должина, Јаглероден Челик Овој оглас е за секој.Технички Спецификации Објект Цедилка Цевки Големина 1 1/4 во Вид на Конекција NPT Домување Материјал Јаглероден Челик Max.Притисок 3500 psi @ 100 Степени F Должина 8 21/32 во Висина 7 3/32 во Ширина 8 3/8 во Екранот Област 6-63/64 во Екран Материјал 304 од не 'Рѓосувачки Челик Мрежа 1/32 во Заптивка Материјал 304 од не' Рѓосувачки Челик Проток 20 gpm Max.Течност Темп. 800 Степени F Удар-оф Порта 1/2 во Класа 150 Стандарди ASME .1.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.