• Обновено
XXIAO Предмети за Домаќинството Countertop корпата за Ѓубре со Капак Прес-Тип Мини Wastebasket Рециклирање Ѓубре за Отпадоци за Бања/Суета/Кафе на Маса-Блу/Бела Мултифункционал

XXIAO Предмети за Домаќинството Countertop корпата за Ѓубре со Капак Прес-Тип Мини Wastebasket Рециклирање

Оценката:
DEN 2378.40

Тековен
Во магацинот.

Функционалност и флексибилност : големина и стил го прават тоа можно да се користи на многу места во вашиот дом.Удобен : Тоа може да се користи на вашето биро врвот за чај торба wrappers или заболување на wrappers.Како резултат на тоа, оваа мала ѓубре е апсолутно помошник на канцеларијата на работниците, Казанџии, кафе одлуки, домаќинки, итн.Користење на високо-квалитетни PP материјал, висока цврстина и трајност, светлина и убава, добра текстура и рака чувство, не чуден мирис.Дизајнот на прес покривање можат подобро да се соберат ѓубре и не е лесно да се депонија, која во голема мера ја подобрува проблем на чуден мирис и ви дава новак простор.Двојно барел дизајн внатре и од надвор може да се сокрие ѓубре кеси добро и да се направи вашиот десктоп изгледа повеќе напредни и текстура.Елаборат дизајн : убава домаќинство items Product име : корпата за ѓубре со lid Product боја : Сина, White Product материјал : plastic Product големина : како shown Note : Поради рачни мерења на локации, може да се мали грешки во производот податоци, што е нормално, ве молиме да се разбере.Забелешка : Поради неизвесна фактори, како што се прикаже параметри и осветлување за време на снимањето, производот може да имаат мало боја разлика, ве молиме да се разбере.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.