• Обновено
XXIAO Предмети за Домаќинството Долга Цевка Ѓубре Може да Wastebasket,1.3 Литри Капацитет Затворен Dustbins,Канти за Отпадоци за Бањи,Прав Соби, Кујни,Дома Мултифункционален ко?

XXIAO Предмети за Домаќинството Долга Цевка Ѓубре Може да Wastebasket,1.3 Литри Капацитет Затворен Dustbins,Канти

Оценката:
DEN 458.40

Тековен
Во магацинот.

Функционалност и флексибилност : големина и стил го прават тоа можно да се користи на многу места во вашиот дом.На кружни притисок прстен дизајн спречува кеси за отпадоци се движат и паѓа, лесно да ги собереш и место, и постојано се чисти и уредно.Силна товарот, зацврстување на товарот, постабилна и издржливи.Тоа е погоден за повеќе сцени и е ставен во дневната соба, бања, спална соба, кујна, итн.за да го задржи семејството чиста и уредна.PP материјали, цврсти и издржливи, флип-над притисок прстен за да се спречи паѓање, зголемената дното на водата линија дизајн, анти-ниво на anti-пропадна.Елаборат дизајн : убава домаќинство items Shape : долго tube Color класификација : кафе, зелена, lotus корен powder Trash тип : хартија basket Shell материјал : plastic Applicable сценарија : дома use Opening и затворање метод : без cover Material : PPWeight : 410g Capacity : 1.3 Литри Големина : 24cm/9.4 инчен x19cm/7.4 инчен x30cm/11.8 inch Features : Здрав PP материјал, интимен притисок прстен дизајн, мат quality Features : смисла, убавина и мода, чување на ѓубре и други остатоци, погоден for Use во јавна соба, дневна соба, кујна и бања.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.