• Обновено
Хјуи Двојно Wakesurf Одбор Торба Патна Торба 66 Долго

Хјуи Двојно Wakesurf Одбор Торба Патна Торба 66 Долго

Оценката:
DEN 1096.80

Тековен
Во магацинот.

СУПЕР ИЗДРЖЛИВ - 600 D Поли Телото.РЕФЛЕКСИВНИ НАЗАД - Чувајте ги вашите одбори кул, дури и во најжешките денови.ЗАШТИТА - Пена насекаде да се заштити вашиот одбори, дури и од TSA!.ВРВОТ на ПРОПУСТЛИВИ - Висат на Рака и Пропустливи за да се овозможи торба и табли да се исуши.ЧУВАЊЕ, СКЛАДИРАЊЕ, ЧУВАЊЕ - Суви области за вашиот телефон, се вклопуваат џебови, се лизга џеб за вашите чевли или мокра крпа.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.