• Обновено
Sandvik Coromant SNGA433S0525F 7105 Т-Max P Вметнете за Вртење, бибиси арапски, Неутрални се Намали, 7105 Одделение, КАЛАЈ (Пакување од 5)

Sandvik Coromant SNGA433S0525F 7105 Т-Max P Вметнете за Вртење, бибиси арапски, Неутрални се Намали, 7105 Одделение,

Оценката:
DEN 16716.24

Тековен
Во магацинот.

Предности на овој производ семејство : посветена оценки и geometries за сите апликации и материјали.Продуктивно решение со wiper и xcel технологии.Алатки со висока прецизност coolant за одлична чип кршење.Сигурен и безбеден обработка, дури и во roughing апликации.Sandvik Coromant SNGA433 S0525 F 7105, Т-Max p вметнете за вртење е дел од мрежата на T-Max p производ семејство.Т-Max p е вашиот прв избор за општа вртење, која се протега од мали компоненти за да се тешки за обработка.На инсерти се вклопат во сите Sandvik Coromant високи перформанси држи системи и може да се користи во различни апликации во сите материјали.Geometries специјално дизајниран за висок притисок coolant се достапни за челик, од нерѓосувачки челик и HRSA материјали.Произведени во Полска.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.