• Обновено
Shanrya Pushchair Тркало Покрива, Обновливи Оксфорд Ткаенина Бебе Шетач Тркало Покрива Рака Мие за Надворешна Патување за инвалидски Колички за Колички(Мали Тркала Сет (4 П

Shanrya Pushchair Тркало Покрива, Обновливи Оксфорд Ткаенина Бебе Шетач Тркало Покрива Рака Мие за Надворешна

Оценката:
DEN 2208.00

Тековен
Во магацинот.

Прашина‑доказ и дамка‑доказ, рака мие дизајн, обновливи и може да се користи за долго време.Избрани висок квалитет на Оксфорд ткаенина материјал, издржлив и носат‑отпорни, не е лесно да се оштети.Тоа може да се спречи прашина и нечистотија на тркала од боење на затворен подот.Лесен за инсталација и употреба, тоа е широко се користат во колички, колички, и колички.Воланот покрие не ќе влијае на движењето на шетач и е погодна за отворен патување.Функција : 1. Воланот покрие не ќе влијае на движењето на шетач и е погодна за отворен патување.2. Тоа може да се спречи прашина и нечистотија на тркала од боење на затворен подот.3. Избрани висок квалитет на Оксфорд ткаенина материјал, издржлив и носат‑отпорни, не е лесно да се оштети.4. Лесен за инсталација и употреба, тоа е широко се користат во колички, колички, и колички.5. Прашина‑доказ и дамка‑доказ, рака мие дизајн, обновливи и може да се користи за долго време.Како да го Користите : Само да се стави на големо тркало покрива директно, се држи за кука и јамка сврзувачки елементи по ставање на мали тркала cover Specification : Предмет Тип : Бебе Шетач Тркала Cover Material : Оксфорд Cloth Function : Анти-валкани, прашина-доказ, да се спречи гребење на подот Пакет Листата : 4 x Бебе Шетач Тркала Covers Note : ве Молиме овозможи 0‑1in грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.Мониторот не е калибриран, и бојата на објектот што е прикажано во слика може да биде малку различен од вистинскиот производ.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ.

Параметри на производот

Item Type:
Baby Stroller Wheel Cover
Material:
Oxford Cloth
Function:
Anti-dirty, dust-proof, prevent scratches on the floor
Package List:
4 x Baby Stroller Wheel Covers :
Please allow 0‑1in error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
The monitor is not calibrated, and the color of item shown in the photo may be slightly different from the actual product. Please refer to actual product. :

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.