• Обновено
Националната Хардвер N279-002 V1370 Допир 'n Задржете Врата до Бели,7/16-14x72

Националната Хардвер N279-002 V1370 Допир 'n Задржете Врата до Бели,7/16-14x72

Оценката:
DEN 465.36

Тековен
Во магацинот.

V1370 бел Сатен допир N' задржете вратата поблиску.Се препорачува за светло & средна тежина бура & екран врати.Рацете слободни задржете го отворите копчето.Мазна затворање на движење за да се спречат несакани slams на корисникот.Целосно прилагодливи затворање & треснувајќи брзини.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.