• Обновено
faruijie Стоматолошки Модел на База на Поранешниот Впечаток Коцки База на Силиконски Калапи Стоматолошка Лабораторија се Користи за Фрлија Средување на S/M/L (6pcs)

faruijie Стоматолошки Модел на База на Поранешниот Впечаток Коцки База на Силиконски Калапи Стоматолошка Лабораторија

Оценката:
DEN 335.76

Тековен
Во магацинот.

✔【Лесно Одвојување】 Сјајни внатрешната површина го прави модел на поделба лесно и брзини за расчистување.Подебели ѕидови задржи својата форма во текот на вибрации.Совршен за стоматолошка лабораторија работа. ✔【Заштедите Време】 : Стоматолошки поранешниот база калапи може да спаси многу време да го направи фрла во лабораторија.Добиете голема потрага модели без проблеми и хаос, вообичаено, се поврзува со моделот на кроење. ✔【Висок квалитет】 Стоматолошки силикони заби модел на база на поранешните, 100% Сосема нов и висок квалитет.Издржливи доволно за долго време се користи.Safe силиконска гума материјал, без хемиски мирис давање исклучи. ✔【Лесно да се чисти】 Стоматолошки модел база, дизајниран за чување на стоматолошки впечаток фах, држејќи ги на чиста и хигиенски.Вграден-во јазичниот contoured работ со јазот за послужавник се справи со дозвола. ✔【Различни големина】 6pcs (3 Горниот+3 Пониски) во различни големини (Мал/Среден/Висок), ги задоволат вашите различни потреби. ❀ Опис : ❀ Карактеристики : ✔Боја : Транспарентна ✔Димензии : -Производ големина : -Пакет големина : 10*8*11cm/3.94*3.15*4.33 инчи.Пакет тежина : 197g. ✔Материјал : ПВЦ ❀ Пакетот вклучува : 1 x Стоматолошки поранешниот база калапи ❀ Забелешка : ❀Гаранција и Услуга : Ние сме посветени на обезбедување на високо квалитетни производи и услуги на клиентите.Вашето купување е секогаш покриени со доживотна гаранција.Ако имате било какви проблеми, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку сервисот.Нашите професионални услуги на клиентите е секогаш на располагање.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.