• Обновено
Stromian Влијание Возачот 1/4 Инчи Хексадецимален Чекан Вежба Brushless Алатки Комбо Комплет 20v Шрафцигер Електрични Cordless Вежба Со информации за Батеријата И Полначот Мали S

Stromian Влијание Возачот 1/4 Инчи Хексадецимален Чекан Вежба Brushless Алатки Комбо Комплет 20v Шрафцигер

Оценката:
DEN 2107.68

Тековен
Во магацинот.

МОЌЕН МОТОР активирањето на прекинувач(0 и 2600 ВРТЕЖИ во минута) ви овозможува да го контролирате вашиот сопствен дупчење брзина која континуирано за она што се поставување за.STEPLESS БРЗИНА РЕГУЛАТИВА : Моќен и мазна искуство доаѓа од високо-квалитетни Моторни обезбедување на зголемените моќ.ефикасна топлина дисипација и подолг живот.не грижете се за долгорочна употреба.дисипација на топлина е стабилна.Точни и брзо.НАПРЕД И РИКВЕРЦ : Еден-Копче за Напред/Назад,Лесна Монтажа и Демонтажа на Конверзија.Палецот и Индекс на Прст лесно може да се контролира напред и рикверц.Работа Корисна.МОЌЕН МОТОР активирањето на прекинувач(0 и 2600 ВРТЕЖИ во минута) ви овозможува да го контролирате вашиот сопствен дупчење брзина која континуирано за она што се поставување за.STEPLESS БРЗИНА РЕГУЛАТИВА : Моќен и мазна искуство доаѓа од високо-квалитетни Моторни обезбедување на зголемените моќ.ефикасна топлина дисипација и подолг живот.не грижете се за долгорочна употреба.дисипација на топлина е стабилна.Точни и брзо.Име На Производ:Cordless Влијание Нуркач Производ Нема.:CDM901 8 Големина Брзо Ослободување Чак:ВО 1/4.(6 мм) Хексадецимален Димензии (Алатка Само) Dxšxv:6.3x2.6x7.1 ВО. (16x6.7x18 cm) Тежина ( Алатка Само):1.78 Ib (0.85 kg) Без Оптоварување Брзина:0-2600 ВРТЕЖИ во минута Удари/Мин:3200 BPM Max Power:450 W Max Torque:78 Ft.-Lbs.(105 Nm) Напон:18 V Извор на Енергија:Напојува Батерија Батеријата Тежина:на 0,4 kg/0.88 lb Батеријата Енергија:2.0 Ah Вати Час:36 Пот Време на Полнење:2. 5hours Текст:DC18 V/1.8 А.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.