• Обновено
Ryobi P239 18V Литиум Јонска Brushless Cordless 2,000 Инчен Фунти Влијание Возачот w/ Магнетни Малку Послужавник и LED Осветлување (Батерија, Не се Вклучени / Моќ Алатка Само)

Ryobi P239 18V Литиум Јонска Brushless Cordless 2,000 Инчен Фунти Влијание Возачот w/ Магнетни Малку Послужавник

Оценката:
DEN 2159.76

Тековен
Во магацинот.

LED ОСВЕТЛУВАЊЕ : светлина на база на алатката да се активира по повлекување на чкрапалото, водење на вашата возење предмети и добро осветлена и сенка-слободни.ЧУВАЈТЕ ги ВАШИТЕ БИТОВИ ВО МЕСТО : одборот магнетна лента во основата на оваа вежба може да се одржи сврзувачки елементи и делови со леснотија.ПРОМЕНЛИВА БРЗИНА АКТИВИРАЊЕТО : Вози со прецизност.Потешко ќе се повлече на чкрапалото, поблиску ќе добиете за да се возите во нагоре до 2.000 Инчен-Фунти на вртежен момент.СПОЈУВАЛКА за КАИШ : Останете мобилен со овој влијание возачот на ваша страна со помош на приложениот спојувалка за каиш.ВКЛУЧЕНИ МАЛКУ : А филипс главата малку е вклучен во прилог на алатка е база, на работа, право надвор од кутијата (батерија, не се вклучени).Влијание возачот е најдобрата алатка за возење заостануваат завртки преку дебело дрво.Откако сте досадно дупка со Ryobi вежба возачот, го користите овој Ryobi P239 да ја завршиме работата.Тоа има голем број на карактеристики за да ви помогнат со удобност и ефикасност.LED светлина во основата го задржува работа осветлена, и магнетна лента е на располагање за да се задржи сврзувачки елементи и делови во место додека работите.Не грижете се за работа на повеќе светлина должност задачи.Променлива брзина активирањето ќе ви помогне да го контролирате колку точно вртежен момент ќе се применуваат на работното место.Внатрешна или надворешна, професионални или diy, ова Ryobi производ ќе ви помогне да одам на работа, право.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.