• Обновено
CozyRdm 1/4PCS Т-Маица Усогласување Владетел,Занает Владетел со Шиење Водич Алатка за Моден Дизајн Цртање Образец Алатка

CozyRdm 1/4PCS Т-Маица Усогласување Владетел,Занает Владетел со Шиење Водич Алатка за Моден Дизајн Цртање Образец

Оценката:
DEN 359.76

Тековен
Во магацинот.

Т-маица усогласување владетел Големина : Ова е брз, евтин и лесен начин да го пробате на т-маица усогласување алатки во различни големини.Маица водич владетел : Оваа Маичка дизајн алатката е огромна помош при усогласувањето на вашиот дизајн за вашата Т-Маица, Лесен за употреба, едноставно линија владетел на јака и центар вашиот дизајн пред притискање.Маица водич алатка:ви помогне да се направи лево, центар или десно алинеи и заштеда на време на центар вашите дизајни.Овој Владетел е многу компактен и лесно да се носат на.Маица владетел винил усогласување владетел : водич е направен од високо-квалитет кристално јасна мазна акрилик за лесно прегледување на вашите графички и способноста слајд заедно со вашата кошула за пристап до сите делови на кошулата.Tshirt владетел сублимација : високо-квалитетна акрилик е прецизност ласерски сече Јасно материјал со тешки УВ печатени дипломирал марки.за лесна за читање против било која боја кошула.Карактеристики : T-Shirt Сместување Владетел : Направени од PVC.Т-маица Усогласување Владетел може да се добие конзистентна усогласување во секое време и да ги преземат guesswork надвор од усогласување на вашиот трансфери.Совршен комплимент за вашата Т-маица бизнис.Четири Видови Владетел : Четири големини на занает владетели може да ги исполни различните потреби.Броеви и маркери се јасно на владетел кој е лесен за читање против било кошула боја.DIY т-маица дизајн : Т-маица Усогласување Алатка ќе ви помогне да го усогласи дизајн за маици и е корисен за добивање на печатење усогласени совршен во секое време!Не мора да се грижите за работите не се во центарот повеќе!Здрав Мека Владетел : Никогаш не се грижите за пвц владетел да биде скршен!Тоа може да се извртени и може да се користи!Лесен за користење : Само треба линија до владетелот на јаката на т-маица, а потоа центар дизајн пред притискање.Владетелот алатка е одлична за вашиот топлина притиснете, топлина притиснете, сублимација, печатење на екран, винил притиснете и други.Спецификација : Материјал : PVCSize : 10*2.5 инчи, 10*3.5 инчи, 10*4.5 инчи, 10*5 inches Included : 1/4(изборен) x, T-Shirt Усогласување Ruler Notice : Крај на боја може да биде малку поинаков од сликата, поради различни следи и светлосен ефект.Ве молиме овозможи мало отстапување се должи на рачно мерење.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.