• Обновено
Сваровски Poinsettia Злато На Ѕвонење Божиќ Украс

Сваровски Poinsettia Злато На Ѕвонење Божиќ Украс

Оценката:
DEN 319.20

Тековен
Во магацинот.

Сваровски Кристали.Инспириран од Poinsettia цвет, традиционален Божиќен симбол, овој прекрасен украс комбинира црвениот кристал со златно-тон метал детали.Тоа доаѓа на златните сатен лента.Декорација објект.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.