• Обновено
Нова Надградена Подлабоко Поголем 5 Џеб Виси Вертикална Градина Ѕид Колонист Двор Градина Дома Декорација planters Џебови Ткаенина Чувствува Ограда Затворен Ѕид Град?

Нова Надградена Подлабоко Поголем 5 Џеб Виси Вертикална Градина Ѕид Колонист Двор Градина Дома Декорација planters

Оценката:
DEN 479.76

Тековен
Во магацинот.

1 ВЕРТИКАЛЕН ЅИД КОЛОНИСТ : Ова виси градина planters се надградува и дизајниран со пошироката водоотпорен џеб.ГОЛЕМИ ДИМЕНЗИИ : Нашата надгради вертикална колонист големина : 60 Инчи x 20 Инчи и 12 инчи џеб големина.Лесни вертикална билни кеси е погодно за нас да се движат и да се откажам.Тоа лесно може да се монтира на било кој ѕид, со соодветна монтажа хардвер.(НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ).ВНАТРЕШНА И НАДВОРЕШНА : Расте градинарство кесички се направени од последниот пријателски чувствува материјали кои се дише и засилен со посебен капак внатре и во задниот дел на џебови за да се избегне вода капе, издржливи и отпорни на корозија, создавање на добра расте средина за вашиот растенија идеја.ВЕРТИКАЛНА WALLGARDEN : солиден, само-прифаќање, корозија-отпорни, дише, Ѕид-монтирани, Ограда, да зачувате простор за садење живиот ѕид.Апликацијата Сцена : Балкон Градина / Насловна Оркестарот ВНАТРЕШНА и НАДВОРЕШНА може да се користи како моден организатор зад врата или садовите за складирање.MIYORI Лица : Градина ѕид колонист е совршен за вашите потреби.Можете лесно може да се трансформира во вашата патио, дек, портата, ограда или тремот, кујна, соба, дневна соба.Одлично за билки јагоди и цвеќиња, отворен или затворен.Користете го како градина колонист.Чување На Организаторот.Внатрешна и Надворешна.Не држете доста се, освен вашата емоционална багаж.Трнлив дизајниран вертикален ѕид колонист направени само за вашата внатрешна и надворешна градина!Сега можете да имате свежи билки или убави растенија година.Нашите planters се поткрепени со дебели, цврсти пластични дека обвива околу одоздола за да се спречи вода од протекување на вашите ѕидови или подот.ВКЛУЧУВА. 1 ВЕРТИКАЛНА КОЛОНИСТ, ОРГАНИЗАТОРОТ. 2 МЕТАЛ S КУКИ.Крпа Садови и Вертикална Planters даде на растенија повеќе кислород што го олеснува процесот на хранливи материи навлегувањето.Хранливи материи кои се од витално значење за здрави растенија.Апсорпција на хранливи материи ќе се појавуваат само кога кислородот е присутна.Значи, кога ќе го слушнете некој да каже главната причина на oxygenating коренот зона е да се задржи на растенијата од давење, што не е секогаш вистина.. Тоа исто така го задржува растенија од гладува.Нашите крпа садови и planters ви помогне да ги задржи оние корени оксигенираната и се апсорбира многу исхрана за енергија и здравје.Погоден како во Текот на Вратата организатор или Вертикална градина ѕид.Направете вашите гости да одат Wow!со овој растечки торба и нејзиниот моден дизајн.вратата организаторот.над вратата чување на организаторот.ѕид вратата.виси.вертикален ѕид градина живеење зелена салата џебови џеб виси колонист.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.