• Обновено
2 Пакети Вертикална Градина Виси Џеб Ѕид Planters со 6 Џебови, LASZOLA Надградба Водоотпорен Цветни Растенија Колонист Торбичка за Двор Градина Дома Декорација (Сива)

2 Пакети Вертикална Градина Виси Џеб Ѕид Planters со 6 Џебови, LASZOLA Надградба Водоотпорен Цветни Растенија

Оценката:
DEN 503.76

Тековен
Во магацинот.

Надградба на Дизајнот - Додаде назад водоотпорен дизајн и дното течење-доказ дизајн.Ефикасно ги штити ѕид без никакви дамки, и нема да капе насекаде.Премиум Материјал Направен од висок квалитет на чувствува крпа, дише и да ја задржите вашата влажна почва, здрав и отпорни на корозија.Широк Спектар на Употреба Може да се користи на отворено, исто така, убаво го одликува вашиот ентериер.Може да се закачи како голем складирање торба за во вашата соба или гаража.Простор за Заштеда на енергија - Ефективно да ги зачувате на вашиот простор, погоден за одгледување на различни цвеќиња, билки и градинарски растенија.Она што Ќе Добиете за - 2 Пакет виси градина колонист кеси. 6 џебови во секоја вертикална закачалка.Не само Виси Садење Торба, но исто така убави ѕид декорација.Сите растението расте најубаво во џебот, тоа ќе биде најмногу Природни Декорација која направи празен ѕид дојде на живот.Можете исто така да го користите како Организатор, со таков добар квалитет, тоа може да се примени за долго време.Предност : Анти-капка Дното -се Чувствуваат слободни да го користите затворен, да ги задржи вашите земјата чисти.Назад водоотпорен слој - Заштита на ѕидот без никакви дамки.Поголем капацитет - Продавница повеќе почвата и дозволете им на вашите растителни корени да растат подобро.Функција : Еко-пријателски Материјал Направен од висок квалитет на чувствува крпа, дише, здрав и отпорни на корозија.Природни Декорација - Совршени за декорирање на вашиот градини, ѕидови, огради, станови, балкони, courtyards и ентериери.Широка Примена - Балкон Градина / Насловна Оркестарот / Супермаркет Ѕид / Кафе Оркестарот / Градина Расадник.Лесно да се Инсталира - Три реда на метал претходно биле вклучени се дизајнирани од двете страни на садење торба.При инсталирањето, вие само треба да се користи кабел врски или ноктите да го поправам на кое било место.Спецификација Материјал : се чувствува крпа Џеб : 6 Боја : Сива Димензии : 42"x 11,8"(Производ); 9.84"x 6"(Џеб); џебот проширува околу 6".Совети за Користење 1.Можете да ги користите чувствува wrappers или тенџере да encase секоја фабрика, обезбедувајќи можете да ги преместите од џеб да џеб во случај тие треба повеќе или помалку сонце. 2.Ставање на растенијата внатре во пластична кеса или обвивка на редови со пластични да помогне да се задржи водата, каде што ќе го поставите тоа. 3.Ако времето е многу топло, ве молиме да не се изложуваат на колонист во сонцето кога растенијата се уште е во seedling фаза. 4.Чувствував платно не е водоотпорен, но тоа има одредени навлажнувачки ефект, и можете да дадете вода на растенијата според локалните временските услови.Пакет се Вклучени 2 x 6 Џебови Садење Торба (Сива).

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.