• Обновено
HHF-1 3 Боја Сомот Велур Текстура Ткаенина Винил Возило Wrap Film Автомобил DIY Декорација Крпа Decal Лепило Налепница се Тркалаат Автомобил Стил Luopan Автомобил Decals Налепници

HHF-1 3 Боја Сомот Велур Текстура Ткаенина Винил Возило Wrap Film Автомобил DIY Декорација Крпа Decal Лепило

Оценката:
DEN 1432.80

Тековен
Во магацинот.

Кадифени Ткаенини Винил. 3 боја,црвена/црна/кафеава,неверојатен квалитет.големина : 50cm*150см,50cm*200cm,50cm*300cm,50cm*500cm. 1.Лепило дебели conformtable film2.Специјално конструиран со балон-слободен воздух за ослободување technology3.Отпорен на гребење finish4.УВ стабилна врвот coat5.Лесно да се заврши и да се отстрани,не штети на вашиот автомобил paintwork6.Отворено 3 години,Затворен 6 години warranty7.Може да се користи на нешто што се има smoth8.Дополнителни големини на располагање,ве молиме контактирајте со нас за спецификите.1 .Ние ќе ја испрати својата стока во рок од 1-3 РАБОТА ДЕНА по проверка на плаќање и за потврда на нарачката.Ние секогаш се обидуваме се потрудиме да брод како најбрзо што можеме,во случај на одлагање,ние ќе ве информира однапред.2 .Ако пакетот е изгубена и да не добиете пакет по 60 дена,ве молиме контактирајте со нас прво,ние ќе испрати сте нов винил и нови следење на број.3. Ние ќе ви испратиме следење на број по што испрати пакет,сите објектот може да се следи онлајн!4. Обично времето за испорака ќе биде 14-30 дена.Бразил : Обично испорака ден 14-70 дена.Друга земја ќе биде за 14-30 дена.Треба да се докаже на ДДВ број,или,ние не плаќаат за било каква загуба за вашиот парцела.Русија, исто така, малку подолго,треба 14-40 дена обично.Ако не добиете пакет по 60 дена или 30 дена вашиот пакет нема промена во пратката,ние ќе ви помогнат.5. Ако не добие пакет,и сакате да ни се прошири на испорака временски ограничена,може да ни остави коментар во ред.6. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.