• Обновено
В. џ.-11X Микро HD Приказот Сцена Гледачот со Складирање Торба

В. џ.-11X Микро HD Приказот Сцена Гледачот со Складирање Торба

Оценката:
DEN 5104.56

Тековен
Во магацинот.

49mm стандард пред тема, може да го намали focals должината кога се работи со конвертор.Rotarsy дизајн, видите во него може да се прилагоди за различни намени.Eyecup е монтажни и погоден за луѓето кои носат или не носи очила.Погоден за повеќето филмски и ТВ формати, сите стандардни размери.Монтажни eyecup, аспекти и focals должина се прилагодливи според скали, лесен за употреба.Мулти-обложени оптички елементи, 11 X зголемување, со висока дефиниција и издржлив, лесен и пренослив.Карактеристики : Мулти-обложени оптички елементи, 11 X зголемување, со висока дефиниција и издржлив, лесен и пренослив.Ротари дизајн, видите во него може да се прилагоди за различни намени.Eyecup е монтажни и погоден за луѓето кои носат или не носи очила.Наоѓачот има зум опсег од 11 : 1, аспекти и фокусна должина се прилагодливи според скали, лесен за употреба.Погоден за повеќето филмски и ТВ формати, сите стандардни размери. 49mm стандард пред тема, може да го намали фокусна должина кога се работи со конвертор.Спецификација : Материјал : Алуминиум + Мулти-обложени Оптичко Стакло во Боја : Црна Окуларот : Монтажни Зголемување : 11 X Производ Големина : Прибл. 100 х 50мм/3.94 x 1.97 инчен Тема : 49mm Тежина : Околу. 274g Пакетот Вклучува : 1 x в. џ.-11 X Директорот на Визирот 1 x Око Капа 1 x Чиста Крпа 1 x Торбичка.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.