• Обновено
LMGKS Преносни Мини Проектор WiFi Андроид 8.1 е Погодна за Проектирање на Мобилни Видео Видео 3D Led Проектор за 1080p R5k5

LMGKS Преносни Мини Проектор WiFi Андроид 8.1 е Погодна за Проектирање на Мобилни Видео Видео 3D Led Проектор

Оценката:
DEN 1492.80

Тековен
Во магацинот.

Употребата е 1.8-инчен LCD екран, резолуција : 480*272. Осветленост : 10 ANSI (вистински lumens). 1 бруто тежина : 0.4 КГ, 1 гол метал : 0.25 КГ.Важна напомена : нема HDMI интерфејс, без адаптер.Додатоци : Постои само една USB напојување линија, (мало клиенти кои имаат потреба од терминал, ја користат нивната сопствена мобилен телефон полни главата да соработуваат со USB линија за напојување, клучен услов е 5 V.2А, полнење глави подолу 2 A не се дозволени.), и Една црвена, жолта и бела AV кабел.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.