• Обновено
Hitachi 3200 Ansi Lumens XGA LCD Проектор (CP-X3011)

Hitachi 3200 Ansi Lumens XGA LCD Проектор (CP-X3011)

Оценката:
DEN 16533.36
DEN 14400.00 -13 %

Тековен
Во магацинот.

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. 3,200 lumens проектот јасна слика во секоја училница или во конференциска сала. 16 Вати Аудио Излез (внатрешен звучник) ја елиминира потребата за дополнителни поврзаност до било надворешни звучници.Хибриден Филтер обезбедува пониски трошоци на сопственост бараат помалку чести одржување планови. (5.000 часа помеѓу одржување).Голем лцд проектор со 3200 Ansi Lumens и 2000 : 1 Контраст Размер.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.