• Обновено
Конектори DMS 59 Splitter Кабел 8in DMS-59 1 x DVI&1 x VGA Y-Кабел DMS 59 VGA Монитор Splitter Кабел DMS59 Кабел - US

Конектори DMS 59 Splitter Кабел 8in DMS-59 1 x DVI&1 x VGA Y-Кабел DMS 59 VGA Монитор Splitter Кабел DMS59

Оценката:
DEN 167.76

Тековен
Во магацинот.

Испорака од 15 до 20 Ден.Пакетот Вклучува : 1 x Машки DMS-59 на Женски VGA и DVI Y Splitter Видео Адаптер Кабел Забелешки : 1. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики. 2. Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Соодветна Замена За : Foxconn P/N 31028822. Потекло : CN(Потекло).Тип : Кабел Адаптер.DMS 59 Splitter Кабел 8in DMS-59 1 x DVI&1 x VGA Y-Кабел DMS 59 VGA Монитор Splitter Кабел DMS59 Cable1.Компатибилен со СИТЕ DMS-59 видео картички.Тоа ќе ви овозможи да го поврзете вашиот DMS-59 видео картичка за 1-стандард VGA приклучок и/или 1-DVI приклучок.2.Ќе се работи на Сите DMS-59 видео картички. 3.Се дели на вашата видео картичка DMS59 Pin излез за да овозможи употреба на 1 - DVI и 1 - VGA поврзани Следи во исто време .Опис : Соодветна Замена За : Foxconn P/N 31028822.Карактеристики : Материјал : ABSColor : Black&blue Length : 265 MMPackage вклучува : 1 x Машки DMS-59 на Женски VGA и DVI Y Splitter Видео Адаптер Cable Notes : 1. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.2. Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Објектот специфики : Потекло : CN(Потекло)Тип : Кабел Adapter Certification : None Package : Yes Products статус : STOCKModel број : DVI Y Splitter Видео Адаптер Cable Material : ABSColor : Black&blue Length : 265 MMUitable замена : За Foxconn P/N 31028822.Карактеристики 1 : Компатибилен со СИТЕ DMS-59 видео cards Features 2 : Ќе работам за Сите DMS-59 видео картички.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.