• Обновено
ZXY-NAN BT30-FMB22-45 Крај Милиони Арбор Алатка Држачот за Лице CNC Мелење Машина Workholding Чак Носителот

ZXY-NAN BT30-FMB22-45 Крај Милиони Арбор Алатка Држачот за Лице CNC Мелење Машина Workholding Чак Носителот

Оценката:
DEN 1137.84

Тековен
Во магацинот.

Орев е дизајниран со не правец на отпор кон постабилен обработка со голема брзина.Мали телото и има стабилна.Направени на парична казна квалитет челик материјал за долг животен век.Тоа има голема топлина сила и оксидација отпор, силна жилавост и парична казна отпорност на абење.Ако квалитетот на производот не е добро, ве молиме контактирајте не директно.Ако имате било какви прашања или прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Спецификации : Тип : BT30-FMB22-45 Color : silver Material : steel Tie Род Тема : M12 Balance : 12000 RPMlength : 147cm/57.8 inch Package Содржина : 1 * Чак Holder Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.Ако квалитетот на производот не е добро, ве молиме контактирајте не директно.Ако имате било какви прашања или прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.