• Обновено
42in Моќ Вежба Продолжување Вратило со Чак, Електрична Мелница Флексибилен Кабел Ротари Алатка Прилог

42in Моќ Вежба Продолжување Вратило со Чак, Електрична Мелница Флексибилен Кабел Ротари Алатка Прилог

Оценката:
DEN 323.76

Тековен
Во магацинот.

АПЛИКАЦИЈА ЗА : флексибилен јама за полнење се користи за производство на електрична мелница или моќ вежба алатки за висока точност на гравирање обработка.ЗА ФИНО РЕЗБА, ПОЛИРАЊЕ : флексибилен вратило и чак често се користи за фина резба, полирање, мрзнување, парична казна цвест прашина отстранување, итн. 3 РАЗЛИЧНИ CHUCKS : Со 3 различни дијаметар chucks, лесно да го замени и да ја инсталирате, за да се исполнат различни потреби.Чак дијаметар е прибл. 1.5 mm / 0.06 во 2.3 mm / 0.09 во, 3.2 mm / 0.13 во.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : должината на флексибилни окно е 107cm / 42in, која може да процесот на аглите на тешко да се постигне простор.Флексибилни вратило интерфејс темата е M19 x 2mm.ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : дршката е направен од ПВЦ материјал, удобно, пламен retardant и термичка изолација.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.