• Обновено
Mesee 0.8-10мм Keyless Вежба Чак Конвертор Планината 3/8-24UNF Брзо се Поврзете Чак Алатка за Конверзија со 1/2 Инчи Штекер Плоштадот Женски Адаптер за Воздух Влијание Клуч

Mesee 0.8-10мм Keyless Вежба Чак Конвертор Планината 3/8-24UNF Брзо се Поврзете Чак Алатка за Конверзија со

Оценката:
DEN 287.76

Тековен
Во магацинот.

Капацитет Опсег : 0.8-10мм; Планината Тема : 3/8-24 UNF.Доаѓаат со 1/2-инчен штекер плоштадот женски адаптер, лесно да се трансформира моќта на влијанието клуч на вежба.Класичен 3-вилицата чак дизајн, лесно да безбедно се одржи тркалезна-месо тело вежба, одличен додаток погоден за сите ваши дупчење задачи.Keyless чак дизајн, погодно за една рака операција, брзо и лесно да се заклучи и за ослободување, подобрување на работа ефикасност.Напомена : НЕ е погоден за влијанието возачи или апликации кои вклучуваат висок вртежен момент оптоварување.Овој производ НЕ може да се користи спротивно од стрелките на часовникот!.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.