• Обновено
PCB Вежба Битови во Собата, Микро Вежба Битови во Собата, 10 Компјутери Печати Коло Вежба Битови, 0.1 mm до 1.4 mm Вежба Битови Карбид Вежба Битови Алатка Сет(0.1 mm)

PCB Вежба Битови во Собата, Микро Вежба Битови во Собата, 10 Компјутери Печати Коло Вежба Битови, 0.1 mm до

Оценката:
DEN 227.76

Тековен
Во магацинот.

Димензии : Должина : 38.1 mm / 1.5";Сечење на Работ Дијаметар : 0.1 mm, 0.2 мм, 0,3 mm, 0.4 mm, 0.5 mm, 0.7 мм, 1.2 mm, 1.3 мм, 1.4 mm(Незадолжително);месо тело со Дијаметар : Прибл 3.175 mm;Кутија Големина : 8.7 x 5.3 cm / 3.42 x 2.08".Вежби битови се совршени за деликатна дупчење преку напорна материјали за модел инженеринг, накит поправки, занает работа, погоден за PCB, SMT, CNC, мувла, скулптура, пластика, бакар, од не ' рѓосувачки челик.Вежба малку има големи парчиња празнење простор,намалување на сечење сила и скршени вежба,малку отпор и без проблеми во текот на парчиња празнење,подобрување на квалитетот на дупка на ѕидот.PCB вежба битови се лесно да се промени надвор и направи одлична работа сечење преку PCB за лемење дупки.Доаѓаат во голем контејнер за складирање дека е лесно да го дофати вежба малку ви треба кога ви треба.Овие делови се направени од високо квалитетни материјали,работа фантастични на PCB одбори.Остри и извртени flute ќе го направи дупчење се повеќе лесно.Карактеристики : Материјал : Зацементира карбид, HHS Тежина : 38g(прибл.) Прстен Боја : Случајни Пакетот Вклучува : 1 Сет(10pcs) × Вежба Битови Забелешка : Поради различни серии, бојата на прстенот може да се разликуваат од тие на сликата.Ве молиме обратете се до вистинската боја на примени, ви благодариме за вашето разбирање.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.