• Обновено
Ladieshow 5PCS Пластични петокрака Ѕвезда Knob Замена M6-30 Рака Knob Затегнување Завртка

Ladieshow 5PCS Пластични петокрака Ѕвезда Knob Замена M6-30 Рака Knob Затегнување Завртка

Оценката:
DEN 287.76

Тековен
Во магацинот.

【Адаптација Модел】Стегање завртка knob е M6-30 нишка затегнување завртки се одлични за машински алатки за прицврстување, ротација не лабава тема.Завртка Род Должина : Околу.30мм / 1.18 во. 【Издржливи во Употреба】ѕвезда се справи со навој на главата е изработен од ABS пластика, добра цврстина, силни анти‑стареењето способност и издржливи. 【Лесен за Употреба】Рака завртка тип на дизајн за лесна инсталација, нежните линии и прстот проред за лесно вртење. 【заклучување ефект】Петокрак облик изглед, јасно завртка текстура, единствен заб проред, со прицврстување, заклучување ефект. 【Широка Примена】Пластика и nob завртка широко се користи за мебел, решетката заграда, механичка опрема, инструменти, индустриски капацитети.Спецификација : Предмет Тип : Рака Завртка Материјал : ABS Пластика Боја : Црна Спецификација : M6 Навој Род Должина : Околу.30мм / 1.18 во Главата Облик : петокрака Ѕвезда Пакет Листата : 5 x Рака Завртка Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 1‑2in грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање. 2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Параметри на производот

Item Type:
Hand Screw
Material:
ABS Plastic
Color:
Black
Specification:
M6
Screw Rod Length:
Approx.30mm / 1.18in
Head Shape:
Five Pointed Star
Package List:
5 x Hand Screw :
Note:
1. Please allow 1‑2in error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.