• Обновено
Нови brothread 9 Сјајни Бои Метален Везови Машина Тема за Полнење 500M (550Y) Секој Гајтанот за Компјутеризирана Везови и Декоративни за Шиење - Асортиман 2

Нови brothread 9 Сјајни Бои Метален Везови Машина Тема за Полнење 500M (550Y) Секој Гајтанот за Компјутеризирана

Оценката:
DEN 431.76

Тековен
Во магацинот.

★ 9 Сјајна и Glittery Бои - сјај и блесок на метален везови тема ќе донесе фантастичен ефект на сите вид на вашата везови проекти, што го прави вашиот дизајн да биде многу Благородна и Кралската.Метални нишки се користи многу во амблем и единствен вез, како и декоративни и украсни вез на домот облека. 【ЗАБЕЛЕШКА : Асортиман 1 ако ви се исполнат испреплетени проблем за време на везови, ве молиме да се стави нашата тема нето надвор од гајтанот; прилагодување на напон на машината, додека не може да се повлече металик тема на машина глатко; намалување на брзината на бода да ≤600. ★ Одлична Затегнувачка Цврстина - се Направени од екстра јаки полиестер основни и обложена со фолија, нашите метален темата е помал ризик од кршење или протриване, Еластичност и Истрајност од полиестер исто така го намалува ризикот од looping и puckering на Метален Везови Машина Тема. ★ Совршен Тежина s, бидејќи тоа е shinny & пенливо, кралската & нобл, додавање на домот трепет да било везови проекти.Обично луѓето избор, или извезени на тема за изработка на симболи за униформи, како и да го користи за декоративни крои, дури и го стави во serger машини за декоративни ивица.Како сезона пристапи, декорирање на вашиот дом со украси направени од метални везови тема во посебни glitz ќе додадете добар празнична атмосфера.Нови brothread метален везови машина иконата е обложена и извртени со многу премиум и парична казна фолија околу силна core да се создаде извонредна мазна.Тоа е зошто тоа е толку shinny, бојата е толку жив и око-фаќање, и има помал ризик од кршење или протриване.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.