• Обновено
Овошје Вилушка Лесно Да Се Користи Машина За Миење Садови Безбедно Flatware Вилушка Корисни 8

Овошје Вилушка Лесно Да Се Користи Машина За Миење Садови Безбедно Flatware Вилушка Корисни 8

Оценката:
DEN 118.56

Тековен
Во магацинот.

Не само што е оваа вилушка силен и издржлив против ' рѓа, но исто така можете да бидете сигурни за вашето здравје, како што е направен од високо квалитетни нерѓосувачки челик.Оваа вилушка има уредни изглед и мазна, огледало-полиран површина која секогаш ќе остане светла и ќе се комбинираат и со вашиот постоечки прибор за јадење.Тоа е направен од високо квалитетни нерѓосувачки челик материјал.Должината на оваа вилушка е 21cm.Оваа вилушка е многу погоден за секојдневна употреба, хотели, ресторани, забава, одмор храна, итн.Спецификации : Комбинира добро со вашиот постоечки прибор за јадење како оваа вилушка има уредни изглед и мазна, огледало-полиран површина која секогаш ќе остане светла.Уредни изглед и мазна површина со огледало полиран карактеристики се овозможи оваа вилушка за да одговара и со постојните садови иако секогаш во потрага светла.Оваа вилушка има уредни изглед и мазна, огледало-полиран површина која секогаш ќе остане светла и ќе се комбинираат и со вашиот постоечки прибор за јадење.Карактеристики : Направен од висок квалитет, од нерѓосувачки челик, оваа вилушка е силен, издржлив и ' рѓа отпорни да се обезбеди вашето здравје.Не само што е оваа вилушка силен и издржлив против ' рѓа, но исто така можете да бидете сигурни за вашето здравје, како што е направен од високо квалитетни нерѓосувачки челик.Оваа вилушка е многу погоден за секојдневна употреба, хотели, ресторани, забава, одмор храна, итн.Должина : 21cm/8.27" (Прибл.)белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.