• Обновено
2 Парчиња Вилушка Тоа Инспиративни Смешно Врежани Вилушка, Смешни Неколку Вилушка, Подарок за Неа, Љубовници, Салата Љубовник, Сестра, Најдобар Пријател Подарок

2 Парчиња Вилушка Тоа Инспиративни Смешно Врежани Вилушка, Смешни Неколку Вилушка, Подарок за Неа, Љубовници,

Оценката:
DEN 1555.20

Тековен
Во магацинот.

Оваа вилушка е изработен од нерѓосувачки челик.Тоа е цврсти и издржливи.Околу 8" во должина; 0.8" во ширина; 0.05" во дебелина.На предниците се врежани со користење на високо-квалитетни ласерско гравирање машини.Тоа е класичен дизајн овозможува да се меша и натпревар со вашиот постоечки flatware.Работни краеви се модерни, функционални и удобно.Овие гранки се совршени за секој ден за јадење и може да транзиција кон повеќе формални забавни.Нашите гранки се внимателно дизајнирани да се беспрекорно да додадете повеќе елеганција и класа на вашата маса.Огледало полиран, оваа елегантна вечера вилушка е визуелно пријатен, едноставна рационализација изглед без никакви дополнителни дизајн ви досаѓаме.Тоа дојде убаво спакуван во деликатна подарок торба.Овие се совршени смешно подароци за вашите најблиски или пријатели .Совршен за дома секојдневна употреба, формални настани, забави, свадби, прослави, ресторани и повеќе.Изградена на дополнителна тешка тежина од не ' рѓосувачки челик, оваа вечера вилушка е здрав и се вклопува удобно во корисникот рака.На телесната тежина ја подобрува претпоставена вредност на тој flatware, додека домот сјај на вечера вилушка додава зголемување на резолуцијата изглед, погодни за секоја прилика.Оваа вечера вилушка е совршен за голем сообраќај установи и се грижеа настани, како издржлив дизајн споредува со долговечност дури и под секојдневна употреба.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.