• Обновено
Нерѓосувачки Челик 2 Prong Вилушка Гума Добра Костец се Справи со Коктел Вилушка Со Остар Две Prongs Совршен За Партиите Тешки со Две Tines Мини Салата Вилушка Пакување од 2

Нерѓосувачки Челик 2 Prong Вилушка Гума Добра Костец се Справи со Коктел Вилушка Со Остар Две Prongs Совршен

Оценката:
DEN 256.56

Тековен
Во магацинот.

✓На елегантен и стилски изглед на оваа група сигурно ќе им обезбеди пријатна и повикувајќи се чувствуваат на вашиот вечера табела.Кога ќе завршите со готвење, расчистување е бриз со тоа да биде машина за миење садови безбедно Мулти Користи : Совршен за овошје, мини колачи, мезе, маслинки, печива, салата, или морска храна.Можете да ги стави во машина за миење на садови и тие се излезе совршено во секое време без оштетување или губење на бојата Две Силни Tines : Дизајниран со две силни tines, ова служи вилушка лесно punctures храна за да безбедно се одржи печено, шунка, или турција.Или кога ви треба екстра Dinnerware во Собата, исто така, голем подарок.Карактеристики дупка на рачка за лесно виси и складирање кога не се користи. ✓Спецификација : вечера предници функција заоблени и мазни работ за безбедност и избегнување на повреда на рацете.Се справи со должина дебелина садови се врз основа на реалните човечки допир за да креирате дланка, лесен и удобен за користење.Вечера предници има удобен пластична рачка обложена.Слим не се лизга се справи со е удобно за мали и за големи раце и можат да се сместат многу различни готвење стилови.За Ram меморија-Pro Нерѓосувачки Челик 2 Prong Вилушка ја Заврши својата маса амбиент со оваа вечера вилушка.На машина за миење садови-безбедно нерѓосувачки челик садови држи за секојдневна употреба убаво.Тие, исто така, може да се користи како риба предници, салата предници, десерт предници, итн.Тоа е одлично за пополнување на табела поставки на семејството ресторани, бар и скари, и кафулиња.Овие гранки се совршени за салата, овошје, мини колачи, мезе, маслинки, печива, салата, морска храна или нешто сте заинтересирани Карактеристики Трајни нерѓосувачки челик изградба спречува рѓа Удобност зафат се справи со не ' Рѓосувачки челик работи одлично со леано железо тави Дупка во рачка за лесно складирање машина за миење Садови Безбедно.Вашите гости се сигурни да го цениме tasteful дизајн на оваа flatware, и тоа нема да се скрши вашиот буџет!Изработени од нерѓосувачки челик, тоа ќе биде долга-трајни и комплементарни прилог на вашиот ентериер. ✓Квалитет : Коктел вилушка направени со висок квалитет дебели и цврсти не ' рѓосувачки челик.Овие нерѓосувачки предници се совршени за тестенини, морски плодови, бифтек, шпагети, риба, салата.Идеален за секојдневна употреба, собирање, партии, кампување. ✓Користи : Идеална за свадби, банкети, и galas, ова flatware додава совршен допир да вашиот специјален настан!Овие нерѓосувачки предници се совршени за тестенини, морски плодови, бифтек, шпагети, риба и салата.Машина за миење садови безбедно за лесно чистење по употреба со било која храна.Овие вечера предници се доволно за да се вилушка и да е храна без повреда на вашата уста.Го спарите со остатокот од Доминион линија за да креирате едноставна уште атрактивна маса амбиент.Оваа 2-tine служат вилушка има долга рачка за удобно се одржи за време на обезбедување на допир-слободна површина.

Параметри на производот

The dinner forks feature a rounded and smooth edge for safety and avoiding hurting hands. The dinner forks have a comfortable plastic coated handle. Features a hole in the handle for easy hanging and storage when not using. Dishwasher safe for easy cleaning after use with any foods :

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.