• Обновено
Amcrest 4K веб Камера w/Микрофон & Приватност ги Покрива, Веб Камери USB Камера, Компјутер HD Стриминг веб Камера за КОМПЈУТЕР Десктоп & Лаптоп w/Микрофон, Широк Агол Леќа и Г?

Amcrest 4K веб Камера w/Микрофон & Приватност ги Покрива, Веб Камери USB Камера, Компјутер HD Стриминг веб

Оценката:
DEN 1559.76

Тековен
Во магацинот.

Искуство прекрасен 4 K Ultra HD видео @ 18fps, 2К @ 30fps.Овој USB Камера доаѓа и со подобрена способност за користење на ⅓ 4 K CMOS image sensor.Широк 75° агол на гледање.Одлично за webinars, и видео конференции.На Amcrest 4 K (8-Мегапикселна) HD Камера доаѓа со Приватноста Поклопец, приватност ги покрива вашите веб-камера кога не е во употреба, и го спречува веб хакери од шпионирање на вас.Обезбедува сигурност, приватност, и леснотија на умот.Веб-камера со Вграден Микрофон.Вграден-во бучава-намалување на микрофон, чувствувате стерео аудио, која овозможува јасно и природен звук.Тоа е најдобар избор на видео во комбинација со вградениот микрофон за да обезбеди најдобра видео-конференција искуство дури и во бучна средина.USB 2.0 Plug & Play.Одговара за мулти-операции : Windows, Windows 10, Mac OS и Android, итн.Платформа Компатибилност : Skype, Youtube, Андроид IPTV, Зум, Windows [email protected], Gmail, We Chat, слично на инстант пораки апликации.Разноврсна Сместување - На Amcrest веб Камера доаѓа со монтажа клип и ¼ tripod тема, така што ќе може да го користат на само за било која површина.Во Amcrest, ние сакаме да се осигура безбедноста на нашите клиенти.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.