• Обновено
Healifty Стоматолошки Дрво Заб Кутија Транспарентен Протеза Кутија Заб Мембрана Носителот

Healifty Стоматолошки Дрво Заб Кутија Транспарентен Протеза Кутија Заб Мембрана Носителот

Оценката:
DEN 294.96

Тековен
Во магацинот.

Направени со добар квалитет материјал кој нема да попуштат или лесно.Одлична процесот на производство овозможува има добри перформанси.компактна големина и лесен во тежина, лесно може да се врши на отворено.Внатре со дупки, лесно да се исцеди течноста од протеза, да ги задржи на протеза сува.Процесот на производство го прави тоа имаат добра текстура, може да ви послужи.Descriptionwant да се продавница лажна заби во безбедна и практичен начин?сакате да им даде на слатка и практичен подарок за вашите родители или баби и дедовци?Зошто ниту се обиде оваа?Тоа може да донесе удобноста на вашиот живот.Овој објект е направен од материјал, и нема мирис, се безбедни за употреба.Карактеристики-Боја : Транспарентна-Материјал : ПП-Големина : 10.00 X6.00 X2.00cm/3.93 X2.36 X0.79in - Направени со добар квалитет материјал кој нема да попуштат или лесно.- Одлична процесот на производство овозможува има добри перформанси.- компактна големина и лесен во тежина, лесно може да се врши на отворено.- Внатре со дупки, лесно да се исцеди течноста од протеза, да ги задржи на протеза сува.- Процесот на производство го прави тоа имаат добра текстура, може да ви послужи.Пакет Including1 x Стоматолошки Дрво Заб Кутија.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.