• Обновено
YANGQI yaoqijie Внатрешна 60mm/Надворешниот 70mm Правосмукалка Црево Мека Цевка Трајни Цевчиња Вакуум Цевки Општи Индустриски Правосмукалка Јастуци Траен (Боја : Црна-3m (60mm))

YANGQI yaoqijie Внатрешна 60mm/Надворешниот 70mm Правосмукалка Црево Мека Цевка Трајни Цевчиња Вакуум Цевки

Оценката:
DEN 782.40

Тековен
Во магацинот.

Боја : Црна.Материјал : ЕВА.Должина : 1m-5m.Внатрешен дијаметар : за 60mm.Надворешниот дијаметар : за 70mm.Спецификација: Боја : Црна Материјал : ЕВА Должина : 1m-5m Внатрешен дијаметар : за 60mm Надворешниот дијаметар : за 70mm Characteristic : Погоден за повеќето модели' домаќинство со правосмукалка, за Samsung, за Филипс, за Sanyo, за Hitachi, за Остар, за Toshiba, за Хаиер, за Midea, за LG, за Panasonic и така натаму.Повод : Црево/Болница/Индустрија/Автомобил/Фабрички Изработени на заштита на животната средина материјал , EVANote : осигурајте се дека ова се вклопува со внесување на вашиот број на моделот.Редовна замена на вашиот делови помага на вашата машина работи на врв ефикасност.Ние ви препорачуваме да го промените делови на секои 3 до 6 месеци.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.