• Обновено
Petio Куче Играчка [Kamukamu Бип-chan Monpi] (Јапонија Увоз)

Petio Куче Играчка [Kamukamu Бип-chan Monpi] (Јапонија Увоз)

Оценката:
DEN 1624.80

Тековен
Во магацинот.

Димензии (широчина x длабочина x височина) : 9.5х5.0x14.5cm.Тежина : 0.03 кг.Земја на производство : Кина.Јапонија Увоз.Petio Корп е Јапонска компанија која произведува и продава милениче производи, како што се домашно милениче храна, играчки, производи за нега, песок и листови за домашни миленичиња.Најновите систем беше воведена во секоја фабрика да се задржи на безбедност и функционалност на производите.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.