• Обновено
Taytools 469744 1-2-3 Блокови Нема Дупки Исти Пар (2 Секој), Челик, Прекалени РК 55-62, (1x2x3) 123 Прецизност Земјата Machinist Поставување на Блокови

Taytools 469744 1-2-3 Блокови Нема Дупки Исти Пар (2 Секој), Челик, Прекалени РК 55-62, (1x2x3) 123 Прецизност

Оценката:
DEN 503.76

Тековен
Во магацинот.

Ова е исти сет (2 секоја) на професионален квалитет што е 1-2-3 блокови.Тие се прецизно земјата и случајот појачани да РК 55-62 на сите шест страни.Тие содржат нема дупки.Целокупната големини се во рамките +/- 0.0002 инчен Рамност и паралелизам се во 0.0002 инч.Squareness на сите страни да во рок од 0.0002 инч.Парови се исти со толеранција од 0.0002 инч.Постојат 2 парчиња по собата.Ова е исти сет (2 секоја) на професионален квалитет што е 1-2-3 блокови Тие се прецизност земјата и случајот појачани да РК 55-62 на сите шест страни.Тие содржат нема дупки.Целокупната големини се во рамките +/- 0.0002 инчен Рамност и паралелизам се во 0.0002 инч.Squareness на сите страни да во рок од 0.0002 инч.Парови се исти со толеранција од 0.0002 инч.Постојат 2 парчиња по собата.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.